Set parfum VERSACE Bright Crystal për femra

117.80

Një femër e bukur, e vlerëson bukurinë në cdo detaj dhe kujdeset për pamjen e saj që të jetë e kuruar në cdo moment. Rrezato bukuri në cdo përkëdhelje, dhe mbështilllu me freskinë e kësaj arome.

 

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: BC8011003820009 Categories: , , ,