-15%

Syze për meshkuj Daniel Klein

30.00 25.50

Një ngjyrë speciale e kuqërremtë, si korniza edhe xhamat po ashtu, i bën këto syze të përdorshme në cdo stinë. Përshtatini me cdo veshje tuajën dhe shtojini bukurise tuaj akoma më shumë hijeshi.

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: DK3142-2 Categories: , , Tags: , , ,