-15%

Syze për femra Daniel Klein

30.00 25.50

Një pamje unike, për një femër unike. Stil i rrumbullakët, por me dekor anësor. Mbroni shikimin tuaj, por mbroni dhe të tjerët sepse me këto syze, ju do të rrezatoni.

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: DK4191P-1 Categories: , , , Tags: , , , ,