Krem-xhel për flokë L’Oreal

4.20

Cilësia e tij inovative ju lejon të modeloni flokët me lehtësi dhe siguron që të keni pamjen tuaj,në mënyrë të përkryer, nën kontroll, me një rezultat natyral dhe flokë të butë.

I mban 24 orë si një xhel dhe i jep një efekt butësie në të prekur si një krem, për një rezultat afatgjatë dhe flokë të shëndetshëm.

Ka në stok

Shto në shportë