Krem për flokë L’Oreal

4.20

Falë përbërjes së tij të re dhe rezultatit mat, pamja juaj do të jetë e përsosur, edhe pse me stilin e crregullt që ju dëshironi. Përbërja e tij kremoze, iu mundëson një pamje mat dhe shumë natyrale.

 

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: BC3600522227533 Categories: , Tag: