Deo spray Garnier Action Control

2.70

Ky deodorant ofron mbrojte të pandërprerë për 72 orë, dhe me të vërtetë aq zgjat.

Freski edhe në temperatura të larta deri në 45 gradë celcius.

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: BC4979 Categories: , Tags: , , ,