Deo roll-on Garnier Neutralizer Mineral

2.70

Cdo mashkull ka nevojë për liri dhe siguri. Ndihuni fresh për sa kohë keni përdorur Garnier. Do të jetë deodoranti që ju jep siguri të ndiheni vetvetja dhe të mos ndiheni në siklet sado stresuese të jetë situata.

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: BC3020 Categories: ,