Deo roll-on Garnier Extreme

2.70

I pasuruar me agjentë antibakterialë dhe minerale absorbuese, për nje rezultat minimizues të djersitjes dhe freskinë që zgjat.

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: BC2663 Categories: , Tags: , ,