-54%

Atlete për femra PUMA VIKKY PLTFM RIBBON BOLD

65.00 29.95

Me lidhëse të brenduara, një logo të jashtme të madhe dhe një platformë të gjërë gome, ju do të lulëzoni stilin tuaj femëror me klasiket PUMA.

  • 35.5
  • 36
  • 38
  • 38.5