-43%

Atlete për femra Puma Basket Heart Lunar

70.00 39.95

Byzones mendon për ju, për ato femra që duan të duken unike dhe të pakrahasueshme me asnjë. Stil i vecantë me lidhëse të mëdha. Ngjyra e argjendtë do i shtojë më shumë hijeshi pamjes tuaj.

  • 35.5
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
SKU: GS-365993-01 Categories: , , ,