-30%

GUCCI Premiere Eau De Parfum 75 ml

105.14 73.60

Aromë e dizajnuar nga prodhuesi italian GUCCI për femrat që duan të nxjerrin në pah stilin e tyre. Përbërësit kryesore të aromës janë bergamot dhe lule portokalli, të përzier me lule të bardha dhe myshk. Baza është një kombinim i lëkurës dhe drurit.

Shto në shportë
SKU: BC737052495613 Categories: , , , Tag: