-25%

Atlete për fitnes REEBOK Astroride Future

70.00 52.50

Atlete për fitnes dhe vrapime të gjata. Janë ndër më të preferuarat e trajnerëve sportive, sepse Reebok mendon jo vetëm për stilin, por edhe shëndetin e klientëve.

Sholli me material gome, absorbon tronditjet dhe rezistent ndaj peshës së trupit.

Pastro
SKU: DCN1105 Categories: , , Tags: , ,