Orë për femra FREELOOK me gurë Swarovski

112.00

Orë luksoze me gurët Swarovski dhe fushën me tre nivele, që i japin feminilitetin e kërkuar kësaj ore për femra. Ngjyra Gold, me material celik që nuk ndryshket as nga uji, parfumi apo djersa. Pamja juaj e mrekullueshme tashmë plotësohet në cdo aspekt me ndihmën e Byzones.

Ka në stok

Shto në shportë
SKU: F.4.1007.03 Categories: ,