Mascara Big Shot

6.15

Një dozë shtesë e kolagjenit rrit volumin, dhe furça silikoni me formë të veçantë e shpërndan plotësisht ngjyrën, për një aplikim të lehtë dhe pa efekt ngjitjeje.

Shto në shportë
SKU: BC30143265 Categories: ,