-30%

Atlete për femra NIKE Air Max Thea

127.00 88.90

Nike ofron një koleksion të gjerë të këpucëve për një stil jetese aktive sportive. Cilësia dhe performanca kryesore janë çelësi për të shpërthyer potencialin tuaj të brendshëm në një lojë ose në jetën e përditshme.

  • 37.5
  • 38
  • 38.5
SKU: D819639-002 Categories: , Tags: , , , ,