Spray mbrojtës ndaj diellit për fëmijë Garnier

11.45

Mbrojtje shumë e lartë për lëkurën e ndjeshme dhe delikate të fëmijëve (SPF50 +).

Formula hidratuese është jo e yndyrshme, rezistente ndaj ujit dhe rezistente ndaj rërës. Mjafton t’a aplikoni vetëm një herë dhe do ofrojë mbrojtje për një kohë të gjatë.

Ka në stok

Shto në shportë