Tonizues GARNIER

5.25

Bronzator Garnier, made in France, me aromë kokosi. I jep lëkurës nje ngjyrë bronzi të ëmbël, dhe e hidraton atë. Për një shkelqim që zgjat dhe një nuance që qëndron shumë.

Ka në stok

Shto në shportë