Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 99

-15%

Syze për femra Daniel Klein

Shikoni stilin Trendy të kornizës së këtyre syzeve. Metal ngjyrë gri i pozicionuar vetëm në pjesën e sipërme të syzeve, për një stil mahnitës. Xhamat e polarizuar do e ruajnë shikimin tuaj nga rrezet Ultraviolet.
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Stili Aviator i syzeve, për të gjithë ato që preferojnë thjeshtësine. Kornizë ngjyrë gold dhe xhama të polarizuar ngjyrë kuqe të errët, që ju të ndiheni sa më në modë. Ndiqni hapin e kohës, në cdo kohë, ...
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Për të nxjerrë më në pah konturet e fytyrës tuaj, Daniel Klein sjell stilin e syzeve formë macaje. Xhama të polarizuar, me formë unike, ngjyrë të kuqërremtë, të kombinuar me një kornizë rozë të embël. Për ...
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Stili Aviator tashmë vjen me një pamje të re, pak të modifikuar ne pjesën anësore të syzeve. Ngjyra e gjelbërt e xhamave do e bëjë pamjen tuaj të paharrueshme. Tërhiqni vëmendje dhe ndihuni komfort me syzet Daniel ...
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Pamja juaj i meriton këto syze. Ngjyra e gjelbërt, në xhama  dhe kornizë, i jep karakterin unik syzeve. Ajo që Daniel Klein kujdeset më shumë, është që cdo klient të gjejë komfortin e duhur në cdo përdorim të ...
30.00 25.50
-30%

GUCCI Premiere Eau De Parfum 75 ml

Aromë e dizajnuar nga prodhuesi italian GUCCI për femrat që duan të nxjerrin në pah stilin e tyre. Përbërësit kryesore të aromës janë bergamot dhe lule portokalli, të përzier me lule të bardha dhe myshk. Baza ...
105.14 73.60
-19%

Orë për Çifte Daniel Klein

Mekanizëm pune Japonez “MYOTA”, garancia juaj për një orë të një standarti të lartë.Të gjithë orët vijnë për ju me garanci 1 vjecare ne mekanizmin e punës dhe në kohëzgjatjen e baterise.Iu ofrojmë edhe një bateri shtesë ...
80.00 64.95