Për Faqe
Renditja

Rezultatet 21–40 prej 130

-15%

Syze për femra Daniel Klein

Pamja juaj i meriton këto syze. Ngjyra e gjelbërt, në xhama  dhe kornizë, i jep karakterin unik syzeve. Ajo që Daniel Klein kujdeset më shumë, është që cdo klient të gjejë komfortin e duhur në cdo përdorim të ...
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Stili Aviator tashmë vjen me një pamje të re, pak të modifikuar ne pjesën anësore të syzeve. Ngjyra e gjelbërt e xhamave do e bëjë pamjen tuaj të paharrueshme. Tërhiqni vëmendje dhe ndihuni komfort me syzet Daniel ...
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Për të nxjerrë më në pah konturet e fytyrës tuaj, Daniel Klein sjell stilin e syzeve formë macaje. Xhama të polarizuar, me formë unike, ngjyrë të kuqërremtë, të kombinuar me një kornizë rozë të embël. Për ...
30.00 25.50
-15%

Syze për femra Daniel Klein

Stili Aviator i syzeve, për të gjithë ato që preferojnë thjeshtësine. Kornizë ngjyrë gold dhe xhama të polarizuar ngjyrë kuqe të errët, që ju të ndiheni sa më në modë. Ndiqni hapin e kohës, në cdo kohë, ...
30.00 25.50
Nuk ka në stok

Daniel Klein- orë për femra

Materiali celiktë i ndjeshëm ndaj lëkurës dhe nuk shkakton irritim apo alergji. Thjeshtësia e kësaj ore, në dekorin e fushës dhe në rripat anësorë, së bashku me ngjyrën gold, e bëjnë atë një orë luksi. Rezistente ndaj ...
35.00 31.50