Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 130

-30%

Atlete për femra PUMA

PUMA është një kompani  gjermane që prodhon këpucë dhe veshje të jetës së përditshme dhe për aktivitete sportive. Janë ashtuquajtur si atletet më të mira për kohën e lirë. Pak të ngritura, me bazament të njëtratshëm.
75.00 52.50
-28%

Atlete origjinale PUMA

  ST Runner v2 NL ka një sholl(bazament)  të plotë gome që lejon "ngjitjen"  me tokën në cdo hap, duke iu dhënë stabilitet dhe qëndrueshmëri. Të përshtatshme jo vetëm për aktivitetet e përditshme, por edhe per ...
55.00 39.95
-43%

Atlete për femra PUMA

Atletet origjinale PUMA ofrojnë luksin e kërkuar që sa kohë. Komoditeti maksimal në ecje. Ngjyra e zezë, material lëkurë dhe kamosh.  Vecantia qëndron në lidhëset me material cilësor, bazamenti i ngritur ju jep lartësinë e dëshiruar.
70.00 39.95
-54%

Atlete për femra PUMA

Janë ashtuquajtur si atletet më të mira për kohën e lirë, në rehatinë që ofrojnë, nuk do i hiqni nga këmba asnjëherë. Pak të ngritura, me bazament të njëtratshëm, i kujdesshëm ndaj anatomisë së këmbës. Bazamenti i ...
65.00 29.95
-25%

Atlete për femra ADIDAS

Dizenjuar për vrapim, këto atlete japin komoditet dhe stabilitet për sado gjatë. Materiali i mbushur i butë vendos një pranverë në hapin tuaj. Rrjetat e sipërme lejojnë frymëmarrjen e atleteve, ndihmojnë në mbajtjen e këmbëve të ...
50.00 37.50
-30%

Atlete për meshkuj ADIDAS

Bazamenti është i krijuar në mënyrë që t'i pershtatet anatomisë së këmbës,me përmbajtje softfoam-shkumë e butë, për një ecje sa më komforte. Ngjyra e vullkanit, për një mashkull që nuk ndalet në jetën e tij aktive. 
65.00 45.50
-45%

Atlete DIADORA B.Elite për fëmijë.

Atlete DIADORA B.Elite për fëmijë. Nëqoftë se dëshironi një ecje të rehatshme për fëmijët tuaj, një veshje me stil, atletet Diadora B.Elite do të jenë të preferuat për ju dhe fëmijët tuaj. Siguron përshtatje anatomike të kembës, aq e ...
38.00 20.90
-30%

GUCCI Premiere Eau De Parfum 75 ml

Aromë e dizajnuar nga prodhuesi italian GUCCI për femrat që duan të nxjerrin në pah stilin e tyre. Përbërësit kryesore të aromës janë bergamot dhe lule portokalli, të përzier me lule të bardha dhe myshk. Baza ...
105.14 73.60
-50%

ARMANI Mania EDP 50 ml

Giorgio Armani Mania Eau De Parfum për femra, ka në zemrën e parfumit arrëmyshkun Grenada duke i shtuar ngrohtësi luksoze, shoqëruar nga qelibari i rrallë i kristalizuar dhe druri i butë i qelibarit, për një femër ...
94.60 47.30