Për Faqe
Renditja

Rezultatet 21–40 prej 352

Nuk ka në stok

Atlete CONVERSE për meshkuj

Materiali i jashtëm nga lëkurë origjinale, e papëshkueshme nga uji, madje edhe qepjet janë efektive për të mos lejuar depërtimn e lagështisë. Materiali i brendshëm tekstil i një cilësie të lartë,  i ngrohtë, dhe nuk lejon ...
110.00 49.95
-51%

Atlete CONVERSE Pro Blaze Mid për meshkuj

Materiali lëkurë, i përpunuar, nuk e depërton ujin.  Materiali i brendshëm tekstil, i cili mban butë dhe ngrohtë këmbët, por po ashtu nuk lejon të mbajnë erë të pakëndshme këmbët sado gjatë t'i mbani veshur. Stili ...
80.00 39.95

Atlete Converse Pro Blaze Plus për meshkuj

Atlete Converse Pro Blaze Plus Atletet origjinale Converse për meshkuj, janë cilësuar ndër më të preferuarat për shumë arsye. Ju jep një pamje spektakolare me ngjyrën e vecantë bezhë. Materiali lëkurë, i përpunuar, nuk e depërton ...
33.95
-30%

Atlete origjinale NIKE për të dyja gjinitë

Inspiruar nga ato që e duan jetën, për aktivitete sportive, por që e duan dhe të bukurën cdo ditë. Do të ju shoqërojnë në cdo hap që hidhni. Materiali sintetik. Ngjyra blu, e përdorshme nga të ...
80.00 56.00
-28%

Atlete origjinale PUMA

  ST Runner v2 NL ka një sholl(bazament)  të plotë gome që lejon "ngjitjen"  me tokën në cdo hap, duke iu dhënë stabilitet dhe qëndrueshmëri. Të përshtatshme jo vetëm për aktivitetet e përditshme, por edhe per ...
55.00 39.95
-40%

Atlete për fëmijë ADIDAS Unisex

Patikat më të mira për stinën e dimrit sepse jo vetëm forma gjysmë cizme, por edhe brendësia sintetike ju mban ngrohtë. Atlete origjinale Adidas, për të dyja gjinitë. Bëni ju kombinimin e veshjeve, sepse këto atlete ...
95.00 57.00
-25%

Atlete për fitnes REEBOK Astroride Future

Atlete për fitnes dhe vrapime të gjata. Janë ndër më të preferuarat e trajnerëve sportive, sepse Reebok mendon jo vetëm për stilin, por edhe shëndetin e klientëve. Sholli me material gome, absorbon tronditjet dhe rezistent ndaj ...
70.00 52.50
-30%

Atlete për meshkuj ADIDAS

Atletet e përditshmërisë tuaj. Ngjyra blu e errët, material kamosh dhe lëkurë në pjesën e pasme. Tre shiritat karakteristik të Adidas në pjesën anësore, hijeshojnë edhe më shumë thjeshtësinë e këtyre atleteve.
65.00 45.50
-30%

Atlete për meshkuj ADIDAS

Bazamenti është i krijuar në mënyrë që t'i pershtatet anatomisë së këmbës,me përmbajtje softfoam-shkumë e butë, për një ecje sa më komforte. Ngjyra e vullkanit, për një mashkull që nuk ndalet në jetën e tij aktive. 
65.00 45.50
-20%

Atlete për meshkuj PUMA

Materiali kamosh i një cilësie të lartë, rezistente dhe qëndron gjatë pa u grisur. Atletja ka perforacione të vogla për të lejuar ajrosjen e këmbës, duke evituar kështu aromat e pakëndshme. Pjesa e sipërme e atletes, ...
80.00 64.00