Për Faqe
Renditja

Rezultatet 321–340 prej 352

-25%

Atlete për fitnes REEBOK Astroride Future

Atlete për fitnes dhe vrapime të gjata. Janë ndër më të preferuarat e trajnerëve sportive, sepse Reebok mendon jo vetëm për stilin, por edhe shëndetin e klientëve. Sholli me material gome, absorbon tronditjet dhe rezistent ndaj ...
70.00 52.50
-40%

Atlete për fëmijë ADIDAS Unisex

Patikat më të mira për stinën e dimrit sepse jo vetëm forma gjysmë cizme, por edhe brendësia sintetike ju mban ngrohtë. Atlete origjinale Adidas, për të dyja gjinitë. Bëni ju kombinimin e veshjeve, sepse këto atlete ...
95.00 57.00
-28%

Atlete origjinale PUMA

  ST Runner v2 NL ka një sholl(bazament)  të plotë gome që lejon "ngjitjen"  me tokën në cdo hap, duke iu dhënë stabilitet dhe qëndrueshmëri. Të përshtatshme jo vetëm për aktivitetet e përditshme, por edhe per ...
55.00 39.95
-30%

Atlete origjinale NIKE për të dyja gjinitë

Inspiruar nga ato që e duan jetën, për aktivitete sportive, por që e duan dhe të bukurën cdo ditë. Do të ju shoqërojnë në cdo hap që hidhni. Materiali sintetik. Ngjyra blu, e përdorshme nga të ...
80.00 56.00

Atlete Converse Pro Blaze Plus për meshkuj

Atlete Converse Pro Blaze Plus Atletet origjinale Converse për meshkuj, janë cilësuar ndër më të preferuarat për shumë arsye. Ju jep një pamje spektakolare me ngjyrën e vecantë bezhë. Materiali lëkurë, i përpunuar, nuk e depërton ...
33.95
-51%

Atlete CONVERSE Pro Blaze Mid për meshkuj

Materiali lëkurë, i përpunuar, nuk e depërton ujin.  Materiali i brendshëm tekstil, i cili mban butë dhe ngrohtë këmbët, por po ashtu nuk lejon të mbajnë erë të pakëndshme këmbët sado gjatë t'i mbani veshur. Stili ...
80.00 39.95
Nuk ka në stok

Atlete CONVERSE për meshkuj

Materiali i jashtëm nga lëkurë origjinale, e papëshkueshme nga uji, madje edhe qepjet janë efektive për të mos lejuar depërtimn e lagështisë. Materiali i brendshëm tekstil i një cilësie të lartë,  i ngrohtë, dhe nuk lejon ...
110.00 49.95
Nuk ka në stok

Atlete CONVERSE Cons Zakim për meshkuj

Hijeshia që i karakterizon këto atlete, i bën ato aq të preferuara. Converse mendon për cdo detaj, si nga materiali kamosh i kualiteti suprem, ashtu edhe në strukturen e bazamentit të përshtatshme me anatominë e këmbës. 
29.95