Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 84

-20%

Atlete për meshkuj PUMA

Materiali kamosh i një cilësie të lartë, rezistente dhe qëndron gjatë pa u grisur. Atletja ka perforacione të vogla për të lejuar ajrosjen e këmbës, duke evituar kështu aromat e pakëndshme. Pjesa e sipërme e atletes, ...
80.00 64.00
-28%

Atlete origjinale PUMA

  ST Runner v2 NL ka një sholl(bazament)  të plotë gome që lejon "ngjitjen"  me tokën në cdo hap, duke iu dhënë stabilitet dhe qëndrueshmëri. Të përshtatshme jo vetëm për aktivitetet e përditshme, por edhe per ...
55.00 39.95
-30%

Atlete origjinale NIKE për të dyja gjinitë

Inspiruar nga ato që e duan jetën, për aktivitete sportive, por që e duan dhe të bukurën cdo ditë. Do të ju shoqërojnë në cdo hap që hidhni. Materiali sintetik. Ngjyra blu, e përdorshme nga të ...
80.00 56.00
-30%

Atlete për meshkuj ADIDAS

Atletet e përditshmërisë tuaj. Ngjyra blu e errët, material kamosh dhe lëkurë në pjesën e pasme. Tre shiritat karakteristik të Adidas në pjesën anësore, hijeshojnë edhe më shumë thjeshtësinë e këtyre atleteve.
65.00 45.50
-30%

Atlete për meshkuj ADIDAS

Bazamenti është i krijuar në mënyrë që t'i pershtatet anatomisë së këmbës,me përmbajtje softfoam-shkumë e butë, për një ecje sa më komforte. Ngjyra e vullkanit, për një mashkull që nuk ndalet në jetën e tij aktive. 
65.00 45.50
-40%

Atlete për fëmijë ADIDAS Unisex

Patikat më të mira për stinën e dimrit sepse jo vetëm forma gjysmë cizme, por edhe brendësia sintetike ju mban ngrohtë. Atlete origjinale Adidas, për të dyja gjinitë. Bëni ju kombinimin e veshjeve, sepse këto atlete ...
95.00 57.00
-64%

Atlete DIADORA B.Elite – të bardha dhe gold

Atlete DIADORA B.Elite. Kombinimi i zgjuar i ngjyrave jep stilin unik, duke shtuar hijeshi në çdo vështrim. Gold, ngjyra e luksit, së bashku me të bardhën, ngjyrën e pastërtisë, do i bëjnë këto këpucë të kombinushme ...
90.00 32.95
Nuk ka në stok

Atlete DIADORA B.Elite- Të bardha

Një ikonë e botës së drejtimit, tashmë te ridizajnuara për një look sportiv të jetesës. I projektuar për t'iu përshtatur anatomisë së këmbëve të meshkujve dhe grave, ata kombinojnë zbutjen me butësi për një ecje të shpejtë ...
59.00 23.60
-59%

Atlete DIADORA Run 90

Një ikonë e botës së drejtimit, tashmë te ridizajnuara për një look sportiv të jetesës. I projektuar për t'iu përshtatur anatomisë së këmbëve të meshkujve dhe grave, ata kombinojnë zbutjen me butësi për një ecje të shpejtë ...
65.00 26.95
-64%

Atlete DIADORA B.Elite Suede – bezhë ( kremt)

B.Elite, një model i padiskutueshëm, portreti i Diadores i veshur nga kampionët, rilind dhe bëhet simbol i vërtetë i koleksionit të pranverës dhe verës 2018, këtu në një version të rafinuar Made in Italy .
68.00 24.50
Nuk ka në stok

Atlete DIADORA B.Elite

Kalsiket B.Elite nga Diadora kthehen tashmë me material lëkure dhe me një shirit ngjyrë të gurkali, që bën kombinimin perfekt dhe aq të përshtatshëm me ngjyrat verore dhe pranverore.  Të përshtatshme në ecje, dhe jo vetëm kaq. ...
59.00 23.60