Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 84

-52%

Adidas D Rose 6 Boost

BOUNCE™ turns every last bit of your energy into forward momentum Primeknit material Collar fit feature for enhanced comfort Quarter and heel collar webbing for enhanced fit Premium D-Rose signature details NON MARKING rubber outsole GLOW ...
86.95
-52%

Adidas D Rose 6 Boost Prime Basketball

BOUNCE™ turns every last bit of your energy into forward momentum Primeknit material Collar fit feature for enhanced comfort Quarter and heel collar webbing for enhanced fit Premium D-Rose signature details NON MARKING rubber outsole GLOW ...
180.00 86.95
Nuk ka në stok

Atlete CONVERSE Cons Zakim për meshkuj

Hijeshia që i karakterizon këto atlete, i bën ato aq të preferuara. Converse mendon për cdo detaj, si nga materiali kamosh i kualiteti suprem, ashtu edhe në strukturen e bazamentit të përshtatshme me anatominë e këmbës. 
29.95
Nuk ka në stok

Atlete CONVERSE për meshkuj

Materiali i jashtëm nga lëkurë origjinale, e papëshkueshme nga uji, madje edhe qepjet janë efektive për të mos lejuar depërtimn e lagështisë. Materiali i brendshëm tekstil i një cilësie të lartë,  i ngrohtë, dhe nuk lejon ...
110.00 49.95
-51%

Atlete CONVERSE Pro Blaze Mid për meshkuj

Materiali lëkurë, i përpunuar, nuk e depërton ujin.  Materiali i brendshëm tekstil, i cili mban butë dhe ngrohtë këmbët, por po ashtu nuk lejon të mbajnë erë të pakëndshme këmbët sado gjatë t'i mbani veshur. Stili ...
80.00 39.95

Atlete Converse Pro Blaze Plus për meshkuj

Atlete Converse Pro Blaze Plus Atletet origjinale Converse për meshkuj, janë cilësuar ndër më të preferuarat për shumë arsye. Ju jep një pamje spektakolare me ngjyrën e vecantë bezhë. Materiali lëkurë, i përpunuar, nuk e depërton ...
33.95