Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 99

-30%

Atlete për femra PUMA

PUMA është një kompani  gjermane që prodhon këpucë dhe veshje të jetës së përditshme dhe për aktivitete sportive. Janë ashtuquajtur si atletet më të mira për kohën e lirë. Pak të ngritura, me bazament të njëtratshëm.
75.00 52.50
-43%

Atlete për femra PUMA

Atletet origjinale PUMA ofrojnë luksin e kërkuar që sa kohë. Komoditeti maksimal në ecje. Ngjyra e zezë, material lëkurë dhe kamosh.  Vecantia qëndron në lidhëset me material cilësor, bazamenti i ngritur ju jep lartësinë e dëshiruar.
70.00 39.95
-54%

Atlete për femra PUMA

Janë ashtuquajtur si atletet më të mira për kohën e lirë, në rehatinë që ofrojnë, nuk do i hiqni nga këmba asnjëherë. Pak të ngritura, me bazament të njëtratshëm, i kujdesshëm ndaj anatomisë së këmbës. Bazamenti i ...
65.00 29.95
-25%

Atlete për femra ADIDAS

Dizenjuar për vrapim, këto atlete japin komoditet dhe stabilitet për sado gjatë. Materiali i mbushur i butë vendos një pranverë në hapin tuaj. Rrjetat e sipërme lejojnë frymëmarrjen e atleteve, ndihmojnë në mbajtjen e këmbëve të ...
50.00 37.50
-30%

GUCCI Premiere Eau De Parfum 75 ml

Aromë e dizajnuar nga prodhuesi italian GUCCI për femrat që duan të nxjerrin në pah stilin e tyre. Përbërësit kryesore të aromës janë bergamot dhe lule portokalli, të përzier me lule të bardha dhe myshk. Baza ...
105.14 73.60
-50%

ARMANI Mania EDP 50 ml

Giorgio Armani Mania Eau De Parfum për femra, ka në zemrën e parfumit arrëmyshkun Grenada duke i shtuar ngrohtësi luksoze, shoqëruar nga qelibari i rrallë i kristalizuar dhe druri i butë i qelibarit, për një femër ...
94.60 47.30