Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 44

Parfum HUGO BOSS The Scent për femra

Krijuesi Hugo Boss prezantoi në 2017 këtë parfum, duke u inspiruar nga femrat tekanjoze, që e kanë të vështirë të bëjnë zgjedhje,  por në fund bëjnë zgjedhjen e duhur. Zgjidh The Scent, për t'u ndjerë e plotësuar ...
101.90

Parfum LACOSTE Pour Femme për femra

Krijuesi i kësaj arome Oliver Cresp, i njohur botërisht për magjinë e tij në realizimin e parfumeve unikë, sjell në treg Lacoste Pour Femme si prezantim të një femre sportive, të gjallë dhe të thjeshtë. Paketimi ...
43.2070.95

Parfum LANCOME Tresor In Love për femra

Jepi shkëlqim sh[pirtit tënd të brendshëm dhe ndihu mirë cdo moment me Tresor in Love. Aromat bazë të pjeshkës, bergamo, trëndafilit rozë turk dhe jaseminit elegant, bëjnë miksimin ideal për një femër të ëmbël dhe joshëse.  
47.5092.90

Parfum PACO RABANNE Lady Million Lucky për femra

Realizo ëndrat dhe merr kontrollin mbi jetën tënde. Fuqishëm. Ndjek lumturinë, pa frikë dhe mos hezito për asnjë moment. Jeto cdo sekond dhe mbushe ditën me pozitivitet. Paketimi ne tre opsione: 30, 50 dhe 80 ml.
50.3590.10

Parfum VERSACE Pour Femme Dylan Blue për femra

Dizenjuar për ato femra që e njohin fuqinë e personalitetit të tyre. Aroma e luleve-frutave-drunjve, të gjitha së bashku, për të prezantuar forcën, sensualitetin dhe elegancën femërore. Parfumi vjen në paketim 30 dhe 100 ml.
53.3595.80

Parfum YSL Black Opium Nuit Blanc për femra

YSL prezantoi Black Opium Nuit Blanche si një inspirim nga Nata e Bardhë tradicionale e Parisit, qytetit që nuk fle kurrë, duke premtuar eksperiencën misterioze dhe të pa parashikueshme të emocioneve që të mbështjellin kur je ...
50.8099.75