Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 119

Hidratues dhe intensifikues Sun Tan Garnier

Aftersun Hydrating Tan Maintainer ofron hidratimi qetësues, pas ekspozimit në diell dhe  intensifikon dhe rrit nuancën tuaj me një përbërës të vetë-rrezitjes të nivelit të ulët. Formula jo-e yndyrshme, jo ngjitëse,e lë lëkurën tuaj të butë, ...
5.80

Locion mbrojtës ndaj diellit Garnier

Formula ultra hidratuese ndihmon për t'a mbrojtur lëkurën kundër efekteve tharëse të diellit, për një ndjenjë të butë dhe lëkurë të hidratuar. Formula është e pasuruar me gjalpë shea, ushqen dhe aromatizon. Jo i yndyrshëm, thithet ...
9.00

Vaj kokosi për lëkurën Garnier

Ky vaj nuk siguron mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme, prandaj këshillohet që paraprakisht lëkura të lyhet me mbrojtës SPF. Hidraton lëkurën pas ekspozimeve te gjata në diell dhe përforcon tan-in e lëkurës.  Aromë kokosi e mrekullueshme ...
5.25

Ujë mbrojtës ndaj diellit Garnier SPF 20

Aromë e freskët Aloe vera. Përmbajtja e lehtë e këtij Uji Solar, nuk do të ndjehet fare në lëkurë, por njëkohësisht do e mbrojë atë me një spektër SPF 20. Rezistente ndaj ujit dhe nuk është ngjitës apo ...
11.00
Nuk ka në stok

Ujë mbrojtës ndaj diellit Garnier SPF 30

Përmbajtja e lehtë e këtij Uji Solar, nuk do të ndjehet fare në lëkurë, por njëkohësisht do e mbrojë atë me një spektër SPF 30. Aromë e freskët Aloe vera. Rezistente ndaj ujit dhe nuk është ngjitës ...
12.50