Për Faqe
Renditja

Rezultatet 1–20 prej 37

Syze për femra Daniel Klein

Pamja juaj i meriton këto syze. Ngjyra e gjelbërt, në xhama  dhe kornizë, i jep karakterin unik syzeve. Ajo që Daniel Klein kujdeset më shumë, është që cdo klient të gjejë komfortin e duhur në cdo përdorim të ...
30.00 25.50

Syze për femra Daniel Klein

Përshtatuni dhe ju me natyrën. Ideale për stinën e verës, nga nuanca bojëqielli e xhamave dhe nje skeleti elegant ngjyrë argjendi. Pamja juaj, jeni ju. Prandaj bëj maksimumin për një paraqitje dinjitoze.
30.00 25.50

Syze për femra Daniel Klein

Stili Aviator tashmë vjen me një pamje të re, pak të modifikuar ne pjesën anësore të syzeve. Ngjyra e gjelbërt e xhamave do e bëjë pamjen tuaj të paharrueshme. Tërhiqni vëmendje dhe ndihuni komfort me syzet Daniel ...
30.00 25.50
Nuk ka në stok
Blej tani

Syze për femra Daniel Klein

Një kornizë e zezë, me xhama gri të errët, do të perfeksionohej me skelet ngjyrë roze me nuanca gold. Trendi më i ri i kohëve të fundit. Forma e rrumbullakët e përshtatshme me cdo kunstrukt fytyre.
30.00 25.50

Syze për femra Daniel Klein

Për të nxjerrë më në pah konturet e fytyrës tuaj, Daniel Klein sjell stilin e syzeve formë macaje. Xhama të polarizuar, me formë unike, ngjyrë të kuqërremtë, të kombinuar me një kornizë rozë të embël. Për ...
30.00 25.50

Syze për femra Daniel Klein

Stili Aviator i syzeve, për të gjithë ato që preferojnë thjeshtësine. Kornizë ngjyrë gold dhe xhama të polarizuar ngjyrë kuqe të errët, që ju të ndiheni sa më në modë. Ndiqni hapin e kohës, në cdo kohë, ...
30.00 25.50